Apie mus

apie

Uždaroji akcinė bendrovė „Rajesas“ savo veiklą pradėjo 2001 metais. Bendrovė prekiauja naudotomis ir naujomis mikroautobusų, minivenų bei komercinės paskirties automobilių detalėmis, taip pat pardavinėja naudotus mikroautobusus. Naudotų detalių asortimentą sudaro daugiau kaip 10000 pavadinimų detalių. Be variklio bei važiuoklės detalių galima įsigyti kėbulo ir kitų nestandartinių dalių. Bendrovė turi parduotuves Kaune bei Kauno rajone Padainupio kaime. Beveik visi automobiliai yra importuojami iš Danijos, Norvegijos ir Amerikos, todėl mes galime garantuoti detalių kokybę.

Bendrovė prekiauja naudotomis ir naujomis mikroautobusų: Mercedes Benz; Volkswagen; Fiat; Peugeot; Renault;  Iveco;, bei komercinės paskirties: Citroen; Renault; Citroen; Peugeot; Fiat automobilių detalėmis.

Prekyba mikroautobusais, minivenais iš Danijos, Vokietijos, Švedijos, Norvegijos, JAV ir kitų šalių. Superkame defektuotus mikroautobusus, neeksploatuotus Lietuvoje.

svietimas

2008 m. dalyvavome Leonardo da Vinci mobilumo projekte „Lietuvos demontavimo įmonių darbuotojų, atsakingų už personalo kvalifikacijos kėlimą, stažuotė Didžiojoje Britanijoje“.

Mus sudomino tai, kad pagaliau galėsime daugiau sužinoti apie žmogiškųjų išteklių vadybą: kaip efektyviai organizuoti darbus, kokius naudoti personalo motyvavimo metodus, kad pakeltų darbuotojų našumą, kaip atlikti darbuotojų vertinimą. Labai aktualios temos, kaip „komandinio darbo skatinimas“ bei „efektyvaus darbo planavimas“. Na ir žinoma, labai apsidžiaugėme sužinoję, kad turėsime galimybę kalbėti angliškai bei patobulinti anglų kalbos žinias profesinėje srityje.

2008 m. lapkričio mėn. kartu su kitais demontuotojų asociacijos nariais vykome į stažuotę Jungtinėje Karalystėje.

Vizitas buvo labai naudingas, kadangi galėjome ne tik patobulini profesines anglų kalbos žinias, bet ir susipažinti su Anglijos kultūra, Lankašyro grafystės apylinkėmis, žmonėmis, o taip pat užmegzti kontaktus su Anglijos demontavimo įmonėmis.

Esame labai dėkingi priimančios organizacijos GJHMS kompanijos atstovui Geoff’ui Hayhurst’ui, kuris stengėsi suorganizuoti susitikimus su įmonėmis, kurios pasidalino patirtimi darbo organizavimo, darbo našumo ir efektyvumo didinimo, žmogiškųjų išteklių lavinimo ir valdymo srityse.

versloinjekcija.lt Programavimas Web Design & Development